افزایش سرعت لود در طراحی سایت

افزایش سرعت لود در طراحی سایت

گوگل موتور جستجوی محبوب این روزها عقیده دارد وب سایت ها باید مانند مجله ها به سرعت ورق زده شوند. اگر سرعت سایت شما بالا باشد ورودی بیشتری دریافت میکنید که در نهایت به فروش بیشتر برند شما منتهی میشود ….

ویترین سایت شما در جلب و ارتباط با مشتری، طراحی سایت شما می‌باشد. اگر طراحی سایت شما به سرعت بارگیری نشود، مشتریهای سایت و کسب و کار بسیاری را از دست خواهید داد. طراحی سایت شما در بیشتر از 75 درصد از ارزیابی‌های گوگل، پر سرعت شناخته شد، عالی است.

کاهش و یا حذف عکس‌های بزرگ در طراحی سایت

اگر تا به حال دقت کرده باشید که چقدر طول می‌کشد تا یک عکس در ایمیل آپلود شود، برای کاهش این بی نظمی در عکس های سایت، قادر هستید سه شیوه را به کار ببرید

اول، عکس ها را کوچک نمایید: بین 500 تا 800 پیکسل مناسب است. این امر نه تنها برای عکس ‌های و عکس ها بایست به کار رود، بلکه برای گرافیک‌های پس زمینه سایت نیز بایست مراعات شود.

دوم: خالی نمودن عکس‌ های از سایر مطلبها (مطلب‌هایی که به وسیله دوربین ‌ در هنگام عکس‌برداری احتمال دارد روی عکس حک شود). این اطلاعات قسمتی از برنامه‌نویسی عکس است که به آن اضافه می‌شود

سوم: به جای گذاشتن عکس‌‌های بزرگ و زیاد، قادر هستید یک اسلاید را ایجاد کنید که این عکس‌ها را در سایز کوچک نمایان می‌نماید. مدل مختلفی از برنامه‌های اسلایدی هست که هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین قابل استفاده هستند.

کاهش تعداد پلاگین ها و جاوا اسکریپت ها

در کنار نمایش متن و عکس، طراحی سایت شما احتمال دارد دارای موردهای دیگری باشد که دربردارنده جاوا اسکریپت و پلاگین‌هایی شود. فرم های موجود در طراحی سایت، دکمه ها، فیدهای تویتر، نظرات، صفحه های و تب‌های سرج کردن و می‌‌توانند به شما بگویند که چه کسانی سایت شما را بازدید می‌نمایند.

به کدها و مولفه‌های اضافه در طراحی سایت خود فکر نمایید و در صورت عدم نیاز به آن‌ها، به سرعت آن‌ها را حذف نمایید و سرعت سایت خود را افزایش دهید.

کاهش انیمیشن های فلش

نرم‌افزار انیمیشن‌های فلشی در طراحی سایت ها غالبا سازگار نیستند و انیمیشن‌های ایجاد آن‌ها سرعت سایت را کاهش می‌دهند و این موردهای از دید مشتری‌های طراحی سایت هم خیلی جالب به نظر نمی‌آید.

اگر طراحی‌سایت، دارای انیمیشن های فلشی باشد، اعتماد بسیاری را برای مخاطبان نسبت به طراحی سایت و کسب و کار شما فراهم نمی‌نمایند. ابزاری به نام ADOBE WALLABY هست که این فلش‌ها را به HTML  تبدیل می‌نماید. این مورد نیازی به پردازش بسیاری ندارد و عمر باتری را کمتر از پلاگین انیمیشن های فلشی کاهش می‌نماید.

 

Cache  کردن طراحی سایت

طراحی سایت شما دربردارنده موردهای خیلیی است که در سرورهای مختلفی قرار گرفته است. مرورگرهای طراحی سایت بایست همه این موردهای را از سرورهای مختلف جمع‌آوری نمایند تا سایت را بارگیری نمایند. این امر سبب افزایش زمان بارگیری سایت می شود.

 

با تشکر / نت شو واحد طراحی سایت شرکتی