سئو

Search Engine Optimization
بهتر بودن چیزی است که همگان به دنبال آن هستند اما بهترین بودن چیزی است که همه به آن دست پیدا نمی کنند. در فضای کسب و کار برای اول بودن رقابت گسترده و فشرده ای وجود دارد، با ما اول باشید

این رقابت بسیار بیشتر و دشوار است. زیرا برای نمونه شما اگر یک مغازه در یک گذرگاه داشته باشید نیازی به تبلیغ چندانی نخواهید داشت چون به دلیل رفت و آمد مردم پس از مدتی شناخته خواهید شد و آرام آرام درصد فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد و خریدارانی همیشگی پیدا خواهید کرد بی آنکه هزینه ی زیادی برای جذب مردم کرده باشید. اما این موضوع در وب به این شکل نیست و نیاز به کارهای کارشناسی دارد. برخلاف کوچه و خیابان که مغازه های هم صنف با فاصله ی زیادی از هم کار می کنند و هم پوشانی با یکدیگر ندارند اما سایت شامل یک نشانی است که باید برای شناساندن آن به موتورهای جستجو و کاربران باید هزینه های زیادی را صرف کرد چون هیچ کس از وجود شما آگاهی ندارد. تبلیغات یکی از راههایی است که می توان به آن اتکا کرد اما به دلیل هزینه های سرسام اوری که این کار دارد ممکن است پس از مدتی با از دست رفتن سرمایه رو به رو شوید.

آمارها نشان می دهد بیشتر مردم نیازهای خود را در اینترنت با بهره بردن از جستجو به دست می آورند. همین امر نشان می دهد مهم ترین کار برای هر سایت بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل است. با این کار بخش زیادی از هزینه ها کاسته شده و تیر را مستقیم به هدف می زنید. اما برای بهینه سازی سایت شما نیاز به یک متخصص سئو یا همان بهینه سازی دارید زیرا شیوه های بهینه سازی که بیشتر از سوی گوگل در حال دگرگونی است بسیار حساس می باشد و اگر به درستی اجرا نشود می تواند هزینه های جبران ناپذیری را برای اسیت به همراه بیاورد. گوگل که این شیوه ها را همیشه پنهان نگه داشته لزوم مراجعه به کسانی را که با شیوه آزمون و خطا به آنچه که قابل دسترس همگان نیست افزایش می دهد. هنگامی این نیاز روشن تر می شود که می بینیم بسیاری به دلیل نا آگاهی و مراجعه به افراد نا آشنا به سئو باعث شده اند همان جایگاه پیشین خود را نیز از دست داده و به قولی پنالتی یا جریمه شوند که فرآیند بازگشت به حالت گذشته ممکن است چند سال به درازا بکشد و این یعنی نابودی سرمایه و از دست رفتن زمان آن هم در این بازار رقابتی که بسیاری منتظر لغزش شما هستند.

نتایج جایگاه برخی از وب سایت ها پس از بهینه سازی
از کجا باید شروع کنیم؟
پس همین الان شروع کن
* مبلغ : مبلغ آنالیز سایت 175/000 تومان می باشد
* گزارش جامع آنالیز : گزارش جامع مشتمل بر 19 آیتم کلیدی بهینه سازی ست که توسط تیم آنالیز ایران انجام خواهد شد