طراحی سایت شخصی

Personal Web Design
در جهان امروز ارتباط برقرار کردن با مخاطبان و کسانی گه پیگیر کنش ها و و اکنش های ما در زندگی هستند بسیار مهم است و نیاز به راهی سریع و قابل دسترس است که ما را در کوتاه ترین زمان ممکن به مخاطب برساند.

هنگامی که ما نتوانیم ارتباط مناسبی با مخاطب برقرار بگنیم بی گمان وی به سراغ دیگران خواهد رفت و این یعنی کاهش ارزش و جایگاه اجتماعی ما که نتیجه ای جز کاهش محبوبیت نخواهد داشت و همین موضوع سبب می شود که آن شخص کم کم در سای قرار بگیرد و پس از مدتی آنچه را که به سختی به دست آورده از دست بدهد. شاید بتوان گفت بیشترین کسانی که به یک سایت شخصی نیاز دارند هنرمندان ورزشکاران سیاست مداران و بسیاری از نخبگان شناخته شده در جامعه هستند که همگان دوست دارند از آن ها بیشتر بدانند و در جریان لحظه به لحظه اتفاقات زندگی آن ها قرار بگیرند. البته این روزها شبکه های اجتماعی به این موضع کمک می کنند اما داشتن یک وبسایت همچون ویترین یک مغازه که هر چقدر شکیل تر باشد کالا را زیباتر نشان می دهد به معرفی هنر و گسترش نام و آوزه نامدارن جامعه نیز کمک خواهد کرد. گرچه بسیاری از روزنامه ها و مجله ها در این زمینه کوشا هستند اما داشتن یک تریبون رسمی می تواند حاشیه هایی را که گاه و بیگاه در رسانه های غیر رسمی به وجود می آید از میان برده و همچون دریچه ای به اندرونی زندگی شما باشد. دریچه ای که کوچک و بزرگ شدن آن دست خود فرد است.

اما سایت شخصی تفاوت هایی با دیگر سایت ها دارد که از جمله آن می توان باز بودن دست طراح برای رنگ و لعاب دادن به صفحه ها اشاره کرد زیرا مخاطبان به هوای نام چهره ی مورد نظر خود امده اند و تا اخبار و اطلاعات مورد نظر را به دست نیاورند سایت را ترک نخواهند کرد. البته باید سایت های شخصی تنها ویژه افراد مشهور نیست بسیاری از پزشکان و حقوقدانا نیز نیاز مبرم به چنین فضایی دارند زیرا با توجه به زندگی شهری و درگیری های روزانه بسیاری از مردم امکان گشت و گذار در خیابان ها و یافتن متخصصان مورد نظر خود را ندارند. سایت شخصی دارای یک گالری عکس. صفحه درباره ی من که شامل زندگینامه و گذر زندگی می شود. واپسین فعالیت ها و عکس هایی به تازگی از چهره مورد نظر انتشار پیدا کرده یا رد و پذیرفتن خبرهای پیرامونی همه می تواند بخشی از رخدادها باشد. داشتن صفحه ای مستقل به نام ارتباط با ما می تواند در جهت ارتباط مستقیم افراد و مخاطبانشان بسیار موثر باشد.

نمونه وب سایت شخصی
آخرین وب سایت های طراحی شده
ساچ
ساچ

رنگ موی سفارشی

فاتک
فاتک

وارد کننده تجهیزات کنترل صنعتی

ستاره کالی شرق
ستاره کالی شرق

تولید کننده پریفرم و بطری های پت

لاوسون وود
لاوسون وود

واردکننده ترمووود فنلاند

کلک نقش پرداز
کلک نقش پرداز

شرکت تبلیغاتی

یوما
یوما

افزایش بازدید و بهینه سازی وب سایت

ادریس
ادریس

شرکت برند سازی و هویت سازی برند

گراندو
گراندو

تولید کننده لوازم التحریر

آنالیز ایران
آنالیز ایران

آنالیز وب سایت و ارائه راهکارهای بهینه سازی سایت