طراحی سایت فروشگاهی

Shop Web Design
انسانها به دلیل زندگی اجتماعی که دارند برای تامین نیازهای زندگی خود ناچار به دادوستد با یکدیگر هستند. سهولت در دسترسی به نیاز های روزمره، فروشگاه های آنلاین را پدید آورده است.

این داد و ستد نخست به صورت کالا به کالا و سپس پول در برابر کالا بود که تا کنون نیز ادامه داشته است. در آغاز این خرید و فروش در بازارها و حره های کوچک صورت می گرفت و تنها در سطح محلی انجام می شد و هر کس کالایی را که توانایی ساخت و یا پرورش آن را داشت به فروش می رساند با گذشت زمان این کار در میان شهرها و پس از آن کشورها با پیدایش کاروان ها و سپس کشتی ها و هواپیماها گسترش یافت اما تغییر چندانی در شیوه خرید رخ نداد و همان رفتن تا مغازه و گزینش کالای مورد نظر ادامه داشت تا اینکه در سالهای اخیر با پدیده ای نوین به نام فروشگاههای اینترنتی رو به رو شدیم. بازارهای مجازی که با فراوانی کالا و قیمت های باورنکردنی بی آنکه دشواری راه را به خودمان بدهیم می توانی هر آنچه را که می خواهیم بی دغدغه سفارش داده و ظرف مدت چند ساعت آن را در خانه تحویلی بگیریم و هزینه اش را پرداخت کنیم. موضوعی که به کاهش سفرهای درون شهری و برون شهری کمک بسزایی کرد. فروشگاههای اینترنتی کسب و کار سامانی تازه بخشید. در این میان بسیاری از افراد کوشیدند تا وارد این عرصه بشوند و فروشگاهی در دنیای مجازی راه اندازی کنند اما نتوانستند موفق بشوند و دلیل آن طراحی سایت فروشگاهی به صورت نا مناسب بود زیرا طراحانی دست به این کار زده بودن به دلیل آشنا نبودن با خواسته های مخاطب نتیجه ای جز نا امیدی و شکست و از دست رفتن سرمایه را نصیب صاحب سرمایه نکرد.

طراحی فروشگاه اینترنتی یک فرآیند پیچیده و بسیار کالامحور است و باید برپایه آن چیزی که قرار است فروخته شود ساخته و پرداخته شود. منوهای ساده و قابل دسترس از نکاتی است که به آن باید دقت کرد. نداشتن مراحل پیچیده و به قول معروف اعصاب خردکن که خریدار را وادار به پرکردن گزینه های بی مورد که تنها زمان گیر است و از سوی دیگر فرآیند خرید را به درازا می کشاند بسیار مهم است. پراکنده نبودن کالاها نیز مورد بعدی است که نباید از یاد برد. دسته بندی مناسب در سایت که هرچیز را سرجای خودش قرار می دهد سبب تشویق خریداران به خرید بیشتر می شود. داشتن بخشی که کالاهای مشابه را در هنگام بازدید از یک کالا پیشنهاد می دهد چیزی است که به سادگی نمی توان از کنار آن گذشت. روی هم رفته سایت فروشگاهی مجموعه ای از به هم پیوستگی ها است که با درست کنار هم قرار گرفتن جورچینی بسیار زیبا را به وجود خواهد آورد که می تواند در کوتاه مدت به سودآوری برسد. ادریس وب به دلیل آشنایی با آنچه که می تواند شما را به سمت کامیابی رهنمون کند می تواند گزینه مناسبی برای طراحی سایت فروشگاهی شما باشد که تلاش می کند سهمی از این بازار پر سود داشته باشید باشد.

طراحی سایت فروشگاهی یعنی تبلیغ شما برای همه ی مردم ایران و جهان به صورت رایگان ٬ طراحی وب سایت فروشگاهی یعنی شکستن مرزهای فروش ٬  طراحی وبسایت فروشگاهی یعنی احترام به حقوق مشتریان وفادار ٬ طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس یعنی مدیریت آسان فروشگاه در هر ساعت از شبانه روز ٬  طراحی سایت فروشگاهی ارزان یعنی کیفیت بالا اما قیمت مناسب!

نمونه وب سایت فروشگاهی
آخرین وب سایت های طراحی شده
ساچ
ساچ

رنگ موی سفارشی

فاتک
فاتک

وارد کننده تجهیزات کنترل صنعتی

ستاره کالی شرق
ستاره کالی شرق

تولید کننده پریفرم و بطری های پت

لاوسون وود
لاوسون وود

واردکننده ترمووود فنلاند

کلک نقش پرداز
کلک نقش پرداز

شرکت تبلیغاتی

یوما
یوما

افزایش بازدید و بهینه سازی وب سایت

ادریس
ادریس

شرکت برند سازی و هویت سازی برند

گراندو
گراندو

تولید کننده لوازم التحریر

آنالیز ایران
آنالیز ایران

آنالیز وب سایت و ارائه راهکارهای بهینه سازی سایت