منابع آموزشی برای طراحی سایت 

منابع آموزشی برای طراحی سایت 

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال کلاس های آموزشی برای طراحی سایت می گردید. باید به شما بگوییم که بهترین منبع برای آموزش طراحی سایت حرفه ای رفتن به سایت های معتبر انگلیسی است.

به واقع اگر شما تا حدودی به زبان انگلیسی مسلط باشید حتی نیازی به رفتن کلاس آموزش طراحی سایت ندارید و به صورت خودخوان هم می توانید یاد بگیرید.

در سایت های انگلیسی آنقدر فیلم آموزشی وجود دارد که شما را به سطح حرفه ای برساند.

در این مقاله  از نت شو شما را با یکی از سایت های معتبر به نام w3schools.com آشنا می کنیم. این سایت به صورت اصولی و بانظم خاص و همچنین با آوردن مثال های خوب از صفر تا صد طراحی سایت را به شما یاد می دهد.

شاید کمتر برنامه نویس طراحی سایت وجود داشته باشد که از این سایت برای بالا بردن تخصص خود استفاده نکرده باشد.

سایت w3schools.com حتی تگ های ساده HTML را هم آموزش داده است و به همراه نوشتن کدنویسی هایی که دارد مثال هایی را به صورت اجرایی انجام می دهد تا بتوانید کاملا مفهوم تگ ها و کدنویسی ها را درک کنید. چیزی که در سایت های فارسی و ایرانی نمی بینید.

موارد دیگری که در سایت آموزش داده می شود شامل زبانهای زیر است:

  • Css به زبان ساده
  • Javascript حرفه ای
  • Jquery صفر تا صد
  • Ajax پیشرفته
  • زبان برنامه نویسی php
  • پایگاه داده sql

به طور کلی شما با رفتن به داخل این سایت می توانید انواع زبانهای برنامه نویسی تحت وب را یاد بگیرید. علاوه بر این حتی  آموزش bootstrap ، json ،  color picker و… را هم در این سایت می توانید یاد بگیرید.

وجود این سایت و سایت های معتبر دیگر انگلیسی با جدا کردن زیر فصل ها به صورت منظم شما را به حد حرفه ای زبان برنامه نویسی تحت وب می رسانند.

با تشکر / نت شو – طراحی سایت فروشگاهی