چند راهکار ساده در طراحی سایت‌

چند راهکار ساده در طراحی سایت‌

راهکارهای ساده و ابتدایی که میتواند برای متفاوت شدن وبسایت شما کافی باشد ٬ کافی است به نکات ساده ای که در ادامه اشاره میکنیم دقت کنید …

در یک سایت پربازدید داشتن محتوای غنی برای مدیران سایت در کارآمد بودن مدیریت سایت در دید کاربر بسیار موثر است. لذا مواردی در لینک های ورودی و خروجی باید در طراحی سایت رعایت شود.

لینک ورودی

در طراحی سایت به این نکته توجه داشته باشید که با لینک‌هایی در ارتباط باشید که در رتبه پایین تر از سایت شما نباشد.به اینک هایی که با دامنه های متفاوتی در سایت ها هستند به مانند(.com-.co.uk ) دقت فرمایید.

لینک خروجی

به منظور توسعه مطالب خود و افزایش محتوای سایت، علاوه بر لینک هی ورودی به لینک های خروجی خود اهمیت دهید و سعی کنید با لینک‌ های خروجی پیوند بخورید که در رتبه بالاتر از سایت شما باشند.

پرهیز از لینک‌های خراب

سعی کنید همیشه لینک‌های سایت خود رابه روز رسانی کنید و از لینک‌های بیهوده و دردسر ساز دوری کنید.

ارتباط درست
وجود پیوندهای نادرست و زیان آور در سایت شما باعث کاهش کاربران می ‌شود.

اهمیت به لینک ‌های داخلی
اهمیت به کاربر پسند بودن سایت خود باعث افزایش کارایی و جلب بیشتر کاربران می‌شوند. سعی کنید با لینک‌هایی در ارتباط باشید که باعث افزایش رتبه سایت شود.

ساخت لینک جدید

در ساخت لینک جدید از متن‌های هماهنگ استفاده کنید تعادل را رعایت کنید؛ چون رتبه وب شما توسط موتورهای جستجو کنترل می‌شود.

دوری از مخفی کاری

مطالب و محتوای سایت شما باید بر طبق واقعیت موضوع قرار گیرد و اگر بخواهید به دنبال استفاده از تکنیک ‌های نابجا و سیاه ‌کاری در سایت برای جذب مشتری و کاربر باشید، این موضوع از سمت موتورهای جستجوگر قابل تشخیص خواهد بود و این به نفع شما نیست و رتبه سایت پایین خواهد آمد.

توجه به قدرت لینک های سایت های رقیبان

این کار کاملاً ‌قانونی بوده و برای شما سودمند خواهد بود و حداقل سطح جایگاه لینک‌ها و میدان فعالیتهای آنها را خواهید یافت. برای این کار به سایت ‌هایی مراجعه کنید که این خدمات را بصورت رایگان ارائه می ‌کنند. برای مثال سایت www.netsho.net به خاطر داشته باشید که آگاهی، قدرت می ‌آفریند.

با تشکر / نت شو